Dünyaca Ünlü Sirk Gösteri Grubu Gaziantep’e Geliyor

dünyaca ünlü sirk gösteri grubu

Avrupa’nın bir çok ülkesinde, Uzakdoğuda, Asya’da, Amerika’da, Afrika’da ve daha dünyanın bir çok ülkesinde, gösteriler yapan, özgürlükleri yetenekleriyle ve cesaretleriyle haklı bir başarının sahibi olan dünyaca ünlü sirk gösteri grubu, Gaziantep’te seyircisiyle buluşuyor.
Yer ve hava akrobasisinin en tehlikeli shovların yapılacağı gösteride, havada uçarak salto atanından tutun, İp üzerinde cambazın gösterisini, Amerikan kalso ile yapılan gösteriyi izlerken gözlerinize inanamayacaksınız. Jimnastik, Jonklör ve muhteşem atlı gösteriyi ve daha bir çok sürpriz gösterileri burada izleme fırsatı bulacaksınız.
Sirk imparatorluğunda her şeyin nasılda mümkün olduğunu göreceksiniz, çünkü tüm tasarımcılar, prodöktörler ve sanatçılar bu büyük atmosferi bizim için yapıyorlar. En küçük yaşlardan en olgun yıllara hepimizin ilgisini çeken sirk imparatorluğunda ustaların deneyimi gençlerin dinamizmiyle birleşince ortaya muhteşem bir gösteri çıkıyor.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin organizasyonuyla kente gelecek sirk grubu, 14-23 Mayıs 2017 tahrileri arasında gösteri yapacak.
Şahinbey Karataş Spor Salonu’nda yapılacak sirk gösterileri, hafta içi 10.00-13.00, hafta sonu ise 14.00-18.00 saatlerinde gerçekleştirilecek.
Ücretsiz olan sirk gösterilerine tüm halkımız davetlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here