Başkan Fadıloğlu'na Halktan Yoğun İlgi

#1
Fadıloğlu: “Memleket İşi, Gönül İşidir, Gönüller Kazanma İşidir”

Başkan Fadıloğlu, Ziyaretlerini Aralıksız Sürdürüyor

Tüm gününü ilçe genelinde ziyaretler gerçekleştirerek değerlendiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Memleket işi, gönül işidir, gönüller kazanma işidir. Daha fazla gönül kazanmak için durmadan çalışacağız” dedi.

fadıloğlu2.jpg


fadıloğlu4.jpg


Her fırsatta gerçekleştirdiği ziyaretlerle halkın sorun, talep, görüşlerini dinleyen, yapılan ve yapılacak projeleri anlatan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yaptığı ziyaretlerde halkın büyük ilgisiyle karşılaşıyor. Tüm gün ilçenin farklı noktalarında bulunan mahalleleri ziyaret eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, yüzlerce kişinin oluşturduğu topluluklara hitap eden konuşmalar yapıyor. Gösterilen ilginin kendilerini çok memnun ve mutlu ettiğini ifade eden Başkan Fadıloğlu, daha fazla gönül kazanmak için çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini kaydetti. Başkan Rıdvan Fadıloğlu; son olarak Boyno, 8 Şubat, Burak, Göllüce, Karacaahmet ve Dülükbaba Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Durmak Yok, Yola Devam

Milletin efendiliğine değil, hizmetkarlığına talip olduklarını söylen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, ne aldanan olduklarını ne de aldatan olduklarını vurguladı. Son 17 yılda elde edilen kazanımlara işaret eden Başkan Fadıloğlu, şunları söyledi:

fadıloğlu3.jpg


fadıloğlu.jpg


“Evvel Allah, sonra da milletimizin desteğiyle 10 yıldır halkımıza hizmet etme imkanı bulduk. Ne aldatan olduk, ne aldanan olduk. Millete efendiliğe değil, hizmetkarlığa talip olduk. Bizim ayrımız gayrımız yok. Nereden nereye. 17 yıl önce neredeydik, şimdi neredeyiz. Bizim için her vatandaşımız birinci sınıf vatandaştır. Her vatandaşımız her hizmetin en iyisine layıktır. Bizim derdimiz halkımızın sorunlarını çözmek. Çok şükür bu manada ekip arkadaşlarımızla elimizden geleni sonuna kadar yerine getirdik. İnşallah yeni dönemde de hizmetleri kaldığı yerden daha ileriye taşımak için gayret göstereceğiz. Bunun için çok çalışmamız lazım. Siyaset millete hizmet için yapılır. Biz halkımızın hayat standardını daha ileriye götürmek için çalışıyoruz. Elimizdeki imkanları tüm mahallelerimiz arasında eşit şekilde paylaştırarak hizmet ediyoruz. Bizim üzerinde durduğumuz en önemli şey; hakkaniyetle hükmetmek, eşit hizmet ilkesinden şaşmamak. Durmak yok, yola devam. Memleket işi, gönül işidir, gönüller kazanma işidir. Daha fazla gönül kazanmak için durmadan çalışacağız.”
 
Yukarı